Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Niskobudżetowe rozwiązanie

Naszym celem jest świadczenie usług taniego hostingu o dobrej jakości. Osiągamy to dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, które pozwalają na zautomatyzowanie wielu działań i jak najlepsze wykorzystanie zasobów ludzkich. Rezygnujemy z markowych serwerów na rzecz o wiele tańszych w jednej z najlepszych niemieckich serwerowni. Dzięki temu najtańszy hosting na naszych serwerach kosztuje jedynie 79 złotych za cały rok.

Wsparcie techniczne

Zdecydowaliśmy się udostępnić kanał kontaktu, nad którym będziemy mieli całkowitą kontrolę. Dzięki temu rozwiązaniu możemy zapewnić dużą wydajność obsługi oraz krótki czas odpowiedzi na zapytania klientów. Autorski system pomocy technicznej decyduje który z naszych pracowników będzie najbardziej kompetentny w danej sprawie, a także — który może udzielić odpowiedzi w najkrótszym czasie. Jeśli odpowiedź nie pada, powiadamiane są kolejne osoby. System na bieżąco szacuje czas reakcji obsługi, który jest wyświetlany nad formularzem zapytania. W 80% przypadków realny czas reakcji jest krótszy.

Wysoka dostępność usług

Nad naszymi maszynami czuwa autorski system monitoringu serwerów i powiadamiania o awariach. Dostępność hostingu jest sprawdzana co 60 sekund z kilku niezależnych miejsc w Europie. Na serwerach zainstalowane jest oprogramowanie do uruchamiania niedziałających usług — jeśli nie zostaną one automatycznie naprawione, administratorzy zostają powiadomieni o konieczności interwencji. System został zaprojektowany w taki sposób, aby przywrócenie poprawnego działania było możliwe w czasie krótszym niż 10 minut.

Bezpieczeństwo i prywatność

Konta naszych użytkowników są od siebie odseparowane. Dbamy o poprawną konfigurację oprogramowania na serwerze oraz jego aktualność. Istnieje możliwość szyfrowania połączeń za pośrednictwem protokołu FTP, POP i IMAP. Zarówno załączniki wiadomości e-mail, jak i pliki przesyłane przez protokół FTP, są skanowane przez program antywirusowe.

Posiadamy także opcje zaawansowane, takie jak blokada dostępu do witryn z konkretnych krajów, czy integracja z usługą CloudFlare. Należy jednak pamiętać, że ostateczny poziom bezpieczeństwa zależy od użytkowników — ustawienie plikom uprawnień do odczytu dla wszystkich użytkowników systemu operacyjnego, czy zapisywanie hasła do konta w kliencie pocztowym, kliencie FTP, przeglądarce internetowej lub w jakimkolwiek innym oprogramowaniu znacząco obniża bezpieczeństwo.

W przypadku utraty danych, dysponujemy kopiami zapasowymi z kilku ostatnich dni. Można odzyskać z nich dane samodzielnie w panelu klienta, bez oczekiwania na kontakt z obsługą.

Wygoda

Zapewniamy dostęp do hostingu na wiele sposobów. Dla osób, które zaczynają przygodę z tworzeniem stron WWW, dostęp do plików będzie wygodniejszy w tradycyjnym programie do przesyłania plików przez FTP. Dla osób zaawansowanych szybsze i prostsze będzie skorzystanie z dostępu do powłoki systemowej przez SSH. Podobnie jest z pocztą elektroniczną — dostęp jest możliwy przez starszy protokół POP lub nowszy — IMAP. Oprócz tego pocztą można zarządzać przez jedną z trzech aplikacji on-line za pomocą przeglądarki internetowej.

Szczególnie ważna jest też możliwość szybkiego i wygodnego zamawiania naszych usług. Konta na serwerze są zakładane automatycznie, a opłatę można wnieść on-line, dzięki czemu rejestracja serwera może trwać kilkanaście minut.

Tani hosting o dużych możliwościach

Posiadamy opcje dla zaawansowanych klientów, takie jak:

  • dostęp do hostingu przez SSH
  • dostęp do poleceń PHP, Git, Composer — co daje możliwość pracować z frameworkami Laravel, Symfony i innymi
  • możliwość ustalenia dowolnego katalogu jako katalogu domeny (docroot)

Możliwość bezpłatnego wypróbowania usług

Każda osoba, która waha się zostać naszym klientem, może bezpłatnie i bez żadnych konsekwencji przetestować hosting przez 14 dni. Wystarczy zamówić dowolny serwer wirtualny, a uruchomione zostanie w trybie testowym. Po dokonaniu płatności konto zostanie przedłużone o 365 dni i stanie się pełnoprawne.

Zapraszamy!