» Blog » Raporty

Raporty

Wrzesień 2019 - podsumowanie

Co nowego we wrześniu w LaoHost.pl? Przede wszystkim odświeżenie oferty serwerów wirtualnych a więc nowe plany hostingowe w tym hosting bez limitu już od 119 zł brutto/rok. Wrzesień także to mnóstwo aktualizacji oprogramowania, które obsługuje na serwerach strony naszych klientów. Zapraszamy także to zapoznania się z raportem aktywności zapory WWW oraz filtru antyspamowego.

, 5 minut czytania
czytaj

Sierpień 2019 - podsumowanie

W sierpniu wdrożyliśmy nowy szablon panelu DirectAdmin o nazwie Evolution, uzyskując tym samym bardziej nowoczesny wygląd oraz użyteczność. Pojawiła się również nowa dystrybucja Debian 10 dla serwerów VPS. Sierpień przyniósł także sporo poprawek bezpieczeństwa oraz błędów w oprogramowaniu z którego korzystamy na naszych serwerach.

, 5 minut czytania
czytaj

Lipiec 2019

Lipiec 2019 to mnóstwo aktualizacji, w tym aktualizacji bezpieczeństwa, intuicyjne moduły DirectAdmin oraz możliwość uzyskania umowy o powierzenie przetwarzania danych osobowych także dla serwerów VPS.

, 5 minut czytania
czytaj

Czerwiec 2019 - podsumowanie

Faktury z tłumaczeniem, aktualizacje błędów i bezpieczeństwa oraz aktywność zapory WWW - głównie takimi wydarzeniami wyróżnił się czerwiec.

, 3 minuty czytania
czytaj

Maj 2019 - podsumowanie

Najważniejszymi wydarzeniami miesiąca były zmiana siedziby firmy, wprowadzenie nowej oferty serwerów VPS w chmurze opartych o technologię KVM oraz aktualizacja filtrów antyspamowych.

, 4 minuty czytania
czytaj

Kwiecień 2019 - podsumowanie

Kwiecień był spokojnym miesiącem. Zainstalowaliśmy kilka aktualizacji oprogramowania oraz wprowadziliśmy drobne usprawnienia. Liczba zablokowanych ataków na witryny internetowe była mniejsza niż w ubiegłym miesiącu. Zapraszamy do zapoznania się z przeglądem aktualizacji i zmian.

, 6 minut czytania
czytaj

Marzec 2019 - podsumowanie

Marzec to przede wszystkim wprowadzenie możliwości przeprowadzenia cesji bezpośrednio w panelu klienta. Ponieważ coraz więcej osób decyduje się sprzedać lub przekazać swoje domeny, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie usprawnienia tego procesu.

, 7 minut czytania
czytaj

Luty 2019 - co nowego?

Podsumowanie lutego 2019 roku na naszej platformie hostingowej. Przegląd aktualizacji, raporty naszych mechanizmów bezpieczeństwa. Najważniejsza zmiana w lutym to pojawienie się na naszych serwerach wersji PHP 7.3. Nowa gałąź zawiera nowe opcje, funkcjonalności, poprawki bezpieczeństwa oraz usprawnienia wydajności.

, 3 minuty czytania
czytaj