» Blog » Nowości

Nowości

Aktualizacja PHP, wdrożenie PHP 8.2

Szanowni Państwo, w dniach 23-27 stycznia 2023 roku planujemy przeprowadzić aktualizację na naszych serwerach. Aktualizacja została zaplanowana w taki sposób, aby nie musieli Państwo wprowadzać żadnych zmian na swoich stronach WWW lub w ich konfiguracji. Prosimy jednak o sprawdzenie działania kluczowych funkcjonalności Państwa witryny.

, 3 minuty czytania, 0 komentarzy
czytaj

Zmiana cennika usług

Chcielibyśmy poinformować Państwa o niezbędnej zmianie cen naszych usług. W ostatnim czasie wszyscy doświadczamy negatywnych skutków wzrostu cen, które przełożyły się także na wzrost kosztów ubezpieczeń społecznych, wynagrodzeń dla programistów i administratorów oraz wynajmu serwerów.

, 1 minuta czytania
czytaj

Co nowego w PHP 8.2

PHP 8.2 to najnowsza wersja języka PHP, która została wydana w grudniu 2022 roku. W porównaniu z poprzednią wersją PHP 8.1, PHP 8.2 zawiera kilka nowych funkcji i ulepszeń.

, 9 minut czytania
czytaj

Aktualizacja DirectAdmin i Roundcube

20 grudnia zaktualizowane zostało oprogramowanie panelu DirectAdmin oraz programu pocztowego Roundcube. Aktualizacja wprowadziła zmianę wyglądu strony logowania do panelu DirectAdmin. Zmiany w konfiguracji Państwa usług nie są wymagane.

, 2 minuty czytania, 0 komentarzy
czytaj

Aktualizacja PHP

Szanowni Państwo, w dniach 16-20 grudnia 2021 roku planujemy przeprowadzić aktualizację na naszych serwerach. Aktualizacja została zaplanowana w taki sposób, aby nie musieli Państwo wprowadzać żadnych zmian na swoich stronach WWW ani w ich konfiguracji. Po zakończeniu aktualizacji prosimy jednak o sprawdzenie działania kluczowych funkcjonalności Państwa witryn.

, 2 minuty czytania
czytaj

Zmiana cennika LaoHost.pl

Szanowni Państwo, sytuacja ekonomiczna zmusza nas do podjęcia niepopularnej decyzji o zwiększeniu cen. Od 1 grudnia 2021 zmieniły się ceny serwerów wirtualnych, serwery VPS oraz certyfikatów SSL. Ceny rejestracji oraz przedłużania domen pozostają bez zmian.

, 1 minuta czytania
czytaj

Szczegóły dotyczące migracji 2020/2021

W dniach 25.12.2020-03.01.2020 odbyła się dwuetapowa migracja serwerów s1.laohost.net, s3.laohost.net, s4.laohost.net i s5.laohost.net do chmury. Aktualizacji uległy także adresy IP serwerów DNS ns1.laohost.net i ns2.laohost.net. Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem migracji oraz niezbędnymi zmianami w przypadku niestandardowych konfiguracji.

, 5 minut czytania
czytaj

Zmiany w LaoHost.pl 2020/2021

Na przełomie roku planujemy znaczne zmiany w działaniu serwerów wirtualnych. Wszystkie serwery będą działać w chmurze, wdrożymy także nowe zasady bezpieczeństwa wykonywania skryptów PHP. Zmniejszeniu ulegnie liczba adresów IP dostępnych w ofercie.

, 5 minut czytania
czytaj

Nowy system raportów w LaoHost.pl

Do tej pory nasz system powiadomień o zdarzeniach na serwerach wirtualnych był wybiórczy i obejmował jedynie najważniejsze problemy: wygaśnięcie konta oraz przekroczenie limitów. W czerwcu wprowadzamy dla Państwa nowy, kompleksowy system audytu oraz raportowania nawet potencjalnych problemów występujących na koncie. Dzięki temu witryny internetowe oraz poczta elektroniczna hostowane na naszej platformie będą jeszcze bardziej bezpieczne.

, 6 minut czytania
czytaj

Nowy szablon RoundCube

Dobra wiadomość dla osób, które korzystają z przeglądarkowego klienta poczty RoundCube. Wraz z ostatnią aktualizacją pojawił się nowy szablon o nazwie Elastic. Szablon jest responsywny, co oznacza, że dostosowany jest do wielkości okna w którym jest wyświetlany. Jest zatem przystosowany do przeglądania na urządzeniach mobilnych.

, 1 minuta czytania
czytaj

LaoHost.pl przechodzi na Evolution!

Nowoczesny, responsywny i intuicyjny szablon panelu DirectAdmin już w LaoHost.pl! W tym tygodniu wszystkie nowe konta będą zakładane domyślnie z szablonem "Evolution". Zmieni się także domyślna strona logowania do panelu. Dla istniejących już serwerów wirtualnych domyślnym szablonem pozostanie wysłużony "Enhanced", jednak w każdej chwili można samodzielnie przełączyć się na Evolution w ustawieniach konta.

, 4 minuty czytania, 3 komentarze
czytaj